גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

יום גיבוש

יום גיבוש הוא אירוע המתקיים בחברות רבות, בו ניתנת לעובדי החברה הזדמנות לבלות מחוץ למתחם העבודה, עם שאר העובדים ולעיתים גם בני משפחותיהם. 

יום גיבוש נחגג על ידי המעסיקים כדי להכיר בעבודה שעשו העובדים. זוהי הזדמנות למעסיקים להראות את הערכתם ותודתם לעובדים.ביום זה חברות נוהגות לארגן מגוון פעילויות כגון אוכל ושתייה חינם, מתנות, משחקים ועוד. פעילויות אלו נועדו להכניס שמחה לחייהם של העובדים שלהם.

לעיתים במסגרת יום הגיבוש, חברות גם משיקות בדרך כלל שירות או דבר אחר שיהיה זמין עבור כל העובדים שלהן כדי להראות להם כמה הם מעריכים את העבודה הקשה שלהם.

היתרונות של יום גיבוש מתבטאים באופנים שונים, כולל ברווח כספי שיכול להיווצר עם הזמן. שכן זה כולל את תחושת ההישג ואת ההרגשה שאתה חלק ממשהו גדול יותר מסתם עצמך.

זו הסיבה שחשוב לוודא שהעובדים ירגישו מוערכים ומוערכים. יום כזה יכול להיות הזדמנות להראות את הערכתכם לעבודה הקשה והמחויבות שלהם. זה גם יכול לעזור להם להבין לקראת מה הם פועלים וכיצד הם תורמים להצלחת החברה.

יום גיבוש של החברה צריך לכלול, כאמור מגוון פעילויות, כגון גיבוש צוות, הדרכת שירות לקוחות, טעימות אוכל, או אפילו מפגש של מועדון ספרים על מנת ליצור תחושה של קהילה בתוך מקום העבודה.

דוגמאות לחגיגות יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים זו חגיגה גדולה של עובדים חדשים וותיקים ביחד. 

  • פיקניק חברה עם מנגל ומשחקים
  • טיול חברה למסעדה או בר מקומיים
  • אירוע התנדבות של החברה
  • פעילות של tlvshow המשלבת משימות ואתגרים

יום גיבוש לעובדים הוא יום חשוב ביחסי עובד-מעסיק. זה מסמל את עבודתם היותם חלק בלתי נפרד מהעסק ומהחשיבות שהוא מקנה להם. 

Share this post

גלילה לראש העמוד