ימי גיבוש לעובדים מרוצים

ימי גיבוש לעובדים

בואו רגע נדבר על ימי גיבוש לעובדים ובכלל לאנשים שעובדים יחד. ימי גיבוש לעובדים הם אולי הימים הכי כייפים בשנה. כולם מתאספים בבוקר ויחד יוצאים לטיול. זה ממש כמו טיולים שנתיים בתיכון. איפה תפגשו עוד ימים כאלה חוץ מבתיכון כשהיינו צעירים. העניין הוא, כשהיינו צעירים, לא ידענו להעריך את הימי גיבוש שהכינו עבורנו. היום שאנחנו מעט יותר מבוגרים ובוגרים, אנחנו יכולים להבין את כל היתרונות של יום הגיבוש ולמה עושים את זה בכלל.

ימי גיבוש לעובדים

אז הבנו שימי גיבוש זה דבר נפלא, עכשיו מה זה אומר יום גיבוש? האם הם מתאימים לכולם? התשובה היא כן! ימי גיבוש זה משהו שכולם יכולים להתחבר אליו. אפילו אם נדמה לנו שלא. אין כזה דבר יום גיבוש שלא מתאים לכולם, יש דבר כזה מדריכים או תכנון שלא מתאים לכולם. היום גיבוש הוא נטו כיף. נכון שלפעמים לוקחים אותנו לשעה נסיעה באוטובוס ואח"כ לעמוד בחוץ בשמש ונורא חם, אך תחשבו על כל היתרונות של ימי גיבוש!

אז זה כבר דורש פסקה חדשה, מהן היתרונות של ימי גיבוש? אז קודם כל, כשמם הם, מגבשים. בין מבוגרים לצעירים, שמנים לרזה ועוד ועוד. זהו רק יתרון אחד של ימי גיבוש. היתרון השני שבדר"כ אנו נעשה דברים שאנחנו לא עושים ביומיום שלנו. אולי ייקחו אותנו להר הגלבוע לראות קופים? ימי גיבוש זה החיים. הם כל כך מעוררי השראה לפעמים, אם לא היו ימי גיבוש, מה היינו עושים כל הזמן הזה במשרד. היינו מתייבשים. חייבים להכין יום גיבוש פעם בשנה לפחות לחיי המשרד על מנת לשרוד שנה שלמה ואח"כ שנה נוספת.

מי חשב שיום גיבוש זה דבר כל כך חשוב? אז גם במחקרים נאמר לנו שימי גיבוש הם הכרחיים לעובדים על מנת שנוכל להוציא את המקסימום מהעובדים במהלך השנה. עובד טוב הוא עובד שעבר יום גיבוש בחייו ולפחות פעמיים בשנה. העובדים לומדים להכיר אחד את השנייה יותר טוב, רק בימי גיבוש האלו יכולים לראות את הפנים האמיתיות של הבן אדם. האדם אשכרה יוצא מהשבלול שהוא נמצא ומתגלה בפני חבריו לעבודה.

העובדים מחכים לימי גיבוש כל השנה. כדאי לנו לתת להם אותם, אחרת הם יבקשו ללא הפסקה ובסופו של דבר ניתן להם את מה שביקשו, אז למה לא כבר מההתחלה? ימי גיבוש נועדו למען העובדים ולמען כל מי שרוצה בהם. מעצם היותם ימים מאוד כיפיים ונפלאים. לפעמים נקיים ימי גיבוש בבריכה או ליד הים ואז גם אם מאוד חם, אנחנו נכנס למים ונתרענן. זאת המטרה של ימי גיבוש, שכל אחד יעשה מה שבא לו וגם יתגבש על הדרך. רק ככה נוכל להיות בכל הטוב הזה.

לסיכום, ימי גיבוש הם חובה לכל חברה ולפחות פעמיים בשנה. נותנים להם חשיבות רבה מפני שמגיע להם. אז אפשר לומר בכנות, נתראה בימי גיבוש המתוכננים!

קראו עוד – המערכת המתקדמת בישראל למכירת כרטיסים, רישום לאירועים וכנסים

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אל תסתפקו יותר בשירותים כימיים – כל המידע על שירותים ניידים מעוצבים
האם התלבטתם שוב איזה שירותים להביא לחגיגה שאתם עורכים בשמורת הטבע? מסיבות בטבע, הן דרך מעולה לחגוג,...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020
קייטרינג לאירועי שטח
החלטתם שאת החתונה שלכם אתם הולכים להפיק בשטח? מזל טוב! ללא ספק האירוע שלכם יהיה עטוף בקסם מיוחד! לפי...
קרא עוד »
פבר 10, 2016
שולחן שוק – טעים באירוע
מדור זה עוסק בקייטרינג לאירוע. הוא דן בסוגים השונים של שירותי קייטרינג הזמינים וכיצד ניתן להשתמש בהם...
קרא עוד »
ספט 15, 2022