עיצוב אלבום לברית – תזכורת מתוקה לשנים

אלבום לברית הוא האלבום הראשון של ילדכם. טוב, אולי השני, אם עבדתם לפי הספר ועשיתם גם ניו בורן, אך לפחות מההיבט המשפחתי והחברתי מדובר באלבום הראשון, סוג של יציאה לחברה – הפעם הראשונה שאתם חושפים את תינוקכם לעולם ואומרים תכירו 'עולם-תינוק, תינוק-עולם', ואת הפעם הזו, המיוחדת והחד פעמית, אין ספק שצריך להנציח באמצעות עיצוב אלבום לברית שישאיר לכם ולתינוקכם תזכורת מתוקה לשנים רבות. 

זיכרונות נשכחים בנייד

קשה להתענג על זיכרונות שמאופסנים בנייד וחווית הברית החד פעמית לא תראה אור אם לא תעבירו את התמונות לאלבום. תעשיית הצילום התאימה עצמה לעידן שבו אנו חיים באמצעות האלבומים הדיגיטליים שנותנים מענה בדמות תוכנות שונות שמאפשרות לעצב אלבום דיגיטלי לברית, כזה שאתם יכולים להדפיס ולהניח במדף האלבומים. 

אלבום דיגיטלי – הנפוץ ביותר

אלבום דיגיטלי הוא הדרך הנפוצה ביותר להפקת אלבום אירוע משום שהוא חוסך לכם את ההתעסקות שבהדבקת תמונות באלבום ומאפשר לכם להחזיק ביד נכס מיוחד ובעל ערך שלא שמור על דיסק און קי. כאמור, ישנם אתרים ותוכנות שונות לאלבומים דיגיטליים שמגיעים עם תבניות עיצוב מוכנות ופיצ'רים שונים שיעזרו לכם להפוך את אלבום הברית של ילדכם למיוחד. 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על אלבום חתונה דיגיטלי >>>

דבר אליי בתמונות

אלבום הוא ספר זיכרונות שמדבר אלינו בתמונות. פחות מילים שיעסיקו את התודעה והרבה תמונות שמעוררות רגשות ומספרות את סיפורה של המשפחה שהתרחבה. אם החלטתם לעשות זאת לבד הרי שיש לכם החופש היצירתי לעצב את זיכרונות הברית של ילדכם  כראות עיניכם. אולם גם אם בחרתם במעצב מקצועי לעיצוב אלבום לברית, בצעו עימו תיאום ציפיות, זה כבר לא הצלם מפעם שבוחר לבד איך תזכרו את האירוע שלכם – יש לכם say. 

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחיר של נגן סקסופון לחתונה
בעת חיפוש נושא המוזיקה הייחודי והמושלם לחתונה המרגשת והרומנטית, אנשים רבים מעוניינים בשירותיו של...
קרא עוד »
פבר 27, 2016
יתרונות של שוברי תשלום לעובדים
הם קמים בכל בוקר מוקדם, מארגנים צ‘יק צ‘ק את הילדים ויוצאים כמה שיותר מהר כדי להספיק למקום בו הם...
קרא עוד »
נוב 06, 2018
2 טרנדים פופולאריים של טבעות אירוסין לשנת 2023
טבעות נישואין הן ייצוג מסורתי של אהבה ומסירות. בשנים האחרונות זוגות נוקטים בגישה רעננה למסורת,...
קרא עוד »
ינו 05, 2023