אירועי קונספט במסעדות

אירועי קונספט במסעדות

לא מעט אנשים בוחרים לערוך אירועים ובפרט ימי הולדת, תחת קונספט מסוים. הרעיון הוא מאוד פשוט וקל. לא עוד יום הולדת רגיל, אוכל וריקודים, אלא הגדרה של קונספט, לעיתים אך ורק באירוע ולעיתים תחת חיבור של מספר גורמים.

למשל, לא מעט אנשים מחליטים לחגוג אירוע קונספט בסגנון מסוים, נניח יפאני, כך שהאירוע אומנם נערך במסעדה עצמה, אוכלים אוכל יפאני ברמה גבוהה, אך זה לא בהכרח נגמר כאן. שכן הרבה פעמים האירוע ממשיך ביום אחר בסדנה ללימוד אוכל יפנית ולעיתים אפילו בנסיעה ליפן. יש גם מי שעורך אירוע קונספט שהוא איננו יום הולדת אלא אירוע לימודי ואז מלבד ארוחה במסעדה יפנית, האירוע כולל הרצאות וסרטים יפניים.

בכל מקרה, כשאנחנו מחליטים לערוך אירועי קונספט במסעדות אנחנו צריכים לדעת כיצד למצוא את המקום המועדף עלינו, אנחנו צריכים לדעת מה בדיוק אנחנו רוצים להציע לאורחים שלנו, ורצוי לחפש מקום שהאורחים שלנו באמת יאהבו, לא רק את האוכל אלא גם מה שמציעים לו באותו מקום.

על פי רול פורטל המסעדות, אנחנו יכולים, מן הסתם, להציע לאורחים ליהנות מאוכל כללי, יש לא מעט מסעדות כאלה, העניין הוא, שזה קצת מאבד מהעניין וגם במקרים רבים שהאוכל הוא כללי מדי, כך גם האיכות שלו. לעומת זאת, אם אנחנו נפנה למסעדת קונספט, מסעדה שמציעה אוכל ספציפי, אז אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של מקומות שלא רק מתמחות בכך, אלא מציעות לנו דברים שלא נמצא בשום מקום אחר.

אירועי קונספט במסעדות

דוגמאות למסעדות שמציעות קונספט מסוים

אנחנו יכולים למצוא כאן שתי אופציות עיקריות, הראשונה, מסעדות שמבוססות על מטבח ספציפי. זו כבר לא בעיה, למצוא מסעדות יפניות, איטלקיות, בשר, סיניות ועוד. והאופציה השנייה היא למצוא מסעדות שמבוססות על רעיון מסוים אך עם תפריט מגוון.

נסתכל על האופציה הראשונה, בין אם מדובר במסעדה רגילה או ברשת, אנחנו יכולים למצוא מסעדות יפניות (קיוטו, אונמי), מסעדות יווניות (גרקו, יאמס), מסעדות איטלקיות (פסטה מיאה, פרונטו, בליני), מסעדות בשרים ודגים (דרבי בר, הסוכה הלבנה) ועוד שורה ארוכה של מסעדות בהן ניתן לחגוג אירועים שונים. חלקן מציעות לנו אפשרות לשכור חלק מהמסעדה ולערוך אירוע, אחרות מציעות לנו אפשרות לשכור חדר פרטי במסעדה. כל אחד בוחר את מה שנוח לו.

מסעדות שמציעות לנו קונספט מסוים, אנחנו לא נתקשה למצוא גם כן. בין אם מדובר במסעדות טבעוניות, מסעדות שמבוססות על ארוחות בוקר (רשת בנדיקט היא המובילה בעניין), מסעדות שמגישות אוכל בריא (קפה לואיז) ועוד שורה ארוכה של מקומות שמציעות תפריט עשיר עם מגוון רחב של מאכלים ממקורות שונים, שהקשר בין כולם הוא אלמנט מסוים.

לפני שאנחנו ממהרים להחליט היכן אנחנו רוצים להזמין מקום לצורך אירוע כזה או אחר, אנחנו צריכים לזכור נקודה נוספת, הקונספט שלנו נראה טוב, הוא לא בהכרח הקונספט שנראה טוב לאחרים, לכן רצוי שנבחר מסעדת קונספט או כל מסעדה אחרת, על פי מה שנראה לנו מתאים למרבית האנשים שאנחנו מתכוונים להזמין לאירוע.

כמובן שאנחנו צריכים גם לבדוק, כמה אנשים אנחנו רוצים להזמין ועד כמה זה אפשרי בהתאם לתנאי המקום והמועד בו אנחנו מתכוונים לערוך את האירוע.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האיזון בין אחסון למשטחי עבודה במטבח – לתכנן מטבח פונקציונאלי
בכל הנוגע לתכנון ועיצוב מטבח, פונקציונליות היא שם המשחק. חלל המטבח משמש את בני הבית להכנת מאכלים...
קרא עוד »
יול 01, 2021
חנייה בתשלום – כך תפיקו את המירב מהחניון שלכם
חניה בתשלום היא נוהג נפוץ בערים ועיירות רבות ברחבי העולם. היא מאפשרת לנהגים להחנות את רכבם באזורים...
קרא עוד »
אפר 20, 2023
תפריטים של שולחנות שוק נפוצים
בדרך כלל שולחנות שוק יגיעו עם בשרים אהובים ופופולריים בקרב הקהל הישראלי. כך למשל, תוכלו למצוא שולחן...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021