אולם לברית- למצוא את האולם האידיאלי בזמן קצר

מקום לאירועים

במזל טוב נולד לכם בן ואתם, כבר בימים הראשונים להולדת התינוק, מתחילים לתכנן את אירוע הברית, היות ובימים ספורים, יש לערוך את ברית המילה, על פי ההלכה. יש למצוא אולם לברית, לאחר שאתם יודעים בבירור, אם מדובר על ברית מצומצמת שתתאים רק למשפחה ולחברים הקרובים אם החלטתם אחרת, יש למצוא אולם גדול יותר, כך שזה הצעד הראשון. הצעד השני, הינו המיקום. הבחירה של המיקום, צריכה להיות בהתאם לאזור המגורים של האורחים. בריתות לרוב, נערכות בשעות הצהריים, כך שיש לדאוג כי המיקום יהיה קרוב ונגיש למוזמנים.

יש לוודא, כי אולם לברית יהיה איכותי, גם אם ברית מילה הינו אירוע של שעתיים שלוש ולא יותר. יש לדאוג כי המיקום יהיה נעים ולא צפוף, שהאוכל והשירות יהיו ברמה, בררו לגבי הכשרות אם ישנה תעודת כשרות, נגישות לחניה, אם מדובר במיקום מרכזי, בקשו מבעל האולם, אם יש לו חניון שעומד אתן בהסדר, היות ואם ברית תתקיים במרכז הארץ, מן הסתם חניה תעלה יקר ולא בטוח שכולם ימצאו אחת.

השוואת מחירים בין כמה אולמות

יש להשוות את המחיר של האולמות השונים, לפני שתחליטו. אירוע של ברית המתקיים בשעות הצהריים, יהיה זול יותר וכן, זה הזמן המתאים ביותר לברית המילה. דאגו לשאול אם ישנה מוסיקת רקע נעימה, בקרו במטבח לראות ולטעום מהתפריטים, כך שתראו כיצד הוא מנוהל. התרשמו מהמקום, לאחר שיש לכם רשימת מוזמנים ואתם כבר יודעים מה גודל אולם לברית אשר יתאים לכםמסעדה לאירועים בירושלים

נהוג לתת 10% מקמה לאולם ואת היתרה, בסיומו של האירוע. אם החלטתם לערוך את הברית בשעות הבוקר, תפריט חלבי יתאים לאירוע זה ויהיה עשיר ואהוד בקרב אנשים רבים  יש לבחור את התפריט והאולם, על פי התקציב. לרוב, אולם לברית, יהיה זו יותר מאשר אולמות אחרים, הן בגלל שעת האירוע והן בגלל שאירוע זה מסתיים מהר יחסית, בהשוואה לשאר סוגי האירועים המשפחתיים, כגון בר מצווה או בת מצווה וחתונות.

הייתם באירוע ברית מילה והאולם מצא חן בעיניכם?

אם  הייתם לא  מזמן באירוע ברית מילה של חברים או קרובים, כדאי י תזכרו את המקום. זו האינדיקציה הטובה ביותר לדעת כי האולם אכן יתאים לכם מל הבחינות, במיוחד, אם כמות המוזמנים שלכם, זהה לכמות המוזמנים שהיו באירוע שאליו הוזמנתם. בגלל הזמן המועט שנותר לכם לארגן אירוע ברית מילה, יש לצמצם את הבחירה, אך מצד שני, יש לדאוג לבחירה הנכונה והמוצלחת של אולם האירועים שיתאים לברית.

כדאי כי גם ברשת, תצפו בגלריות למרות שבגלריות התמונות, לא ניתן לראות טוב כל כך את האולם וכדאי לגשת בעצמכם לבדוק את האולמות מקרוב. גם חוות דעת של גולשים שכבר ערכו ברית מילה ויהיו מעוניינים להמליץ בחום על אולם ברית זה או אחר, אשר יתאים לכם למיקום.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנות פסח לעובדים
מתנות פסח לעובדים לא חייבות להיות משעממות וסטנדרטיות, היות ואין שום סיבה שלא לפנק את העובדים שלכם...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
למה חשוב לאחסן יין במקרר ייעודי?
מהפכת היין שעברה עלינו בעשורים האחרונים הובילה לכך שהיין הולך ותופס מקום מרכזי יותר ויותר בקרב...
קרא עוד »
דצמ 14, 2014
Burge Binyamina: An Ideal Setup for Conducting High-Profile Business Meets
Choosing the right venue for a business event is crucial as it leaves a lasting impression on your clients/prospective partners. However, due to the global pandemic, it has become...
קרא עוד »
נוב 22, 2020