רבי מאיר בעל הנס

קברו של רבי מאיר בעל הנס נמצא בטבריה למרגלות ההרים שנושקים לכנרת וכל מי שמגיע לציון של רבי מאיר בעל הנס זוכר לראות את המראה הפסטורלי של המבנה המרשים שמשקיף על כל הכנרת. אנשים רבים מבקרים בקברו של רבי מאיר בעל הנס, למעשה אומרים שמדי שנה מקרים בקרב רבי מאיר בעל הנס מעל ל1.3 מיליון אנשים אשר רוצים לבקש ברכה ולהתפלל בציון של רבי מאיר בעל הנס הידוע ביכולתו לחולל נסים וישועות ולענות לבקשות של אנשים. לכן אנשים שזקוקים לברכה או רוצים להתפלל במקום עם רוחניות מאוד גבוהה, מגיעים לקברו של רבי מאיר בעל הנס בטבריה. אומרים שמי שמגיע לקבר רבי מאיר בעל הנס עם בקשות וכוונה אמיתית ויאמר את המשפט שנחשב כמשפט עם סגולה רבה לנסים "אלקא דמאיר ענני", יזכר לראות ישועה במהרה ונסים. לכן עקב גדולתו הרבה ואישיות המופת של רבי מאיר בעל הנס ובגלל הרצון של רבים להגיע ולבקר במקום, בזכות תרומות של נדבנים ועוד אנשים רבים, הוקם בציון של רבי מאיר בעל הנס מתחם אשר יוכל לשרת את כל באי המקום, עם ספסלים, מקום מיוחד להדלקת נרות ורחבה שבה גם ניתן לעשות אירועים כמו עלייה לתורה או לטובת קבוצות שמגיעות מכל הארץ וגם מחוץ לארץ לקברו של רבי מאיר בעל הנס.

תרומה רבי מאיר בעל הנס >>>

איך אפשר לקבל תפילה מרבי מאיר בעל הנס?

אם אתם רוצים לבקר בקברו של רבי מאיר בעל הנס, אתם יכולים כמובן להגיע לציון שלו בטבריה, להכנס למתחם, להתפלל בו, לתת תרומה ולבקש ברכה. אלא שכיום, כמו בכל תחום אחר, בזכות הטכנולוגיה, אתם יכולים לבקר בקברו של רבי מאיר בעל הנס באמצעות ביקור וירטואלי באתר שבו יש מצלמות עם צפייה בזמן אמת על המתחם של קברו של רבי מאיר בעל הנס שעובדות 24 שעות ביממה וכן תוכלו להגיש בקשות לתפילות עם שמות שיוכלו להתפלל עליהם בקברו של רבי מאיר בעל הנס. . 

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קליפ בת מצווה – איך עושים אותו נכון
לא מעט בנות אשר חוגגות בת מצווה, מבקשות לציין את האירוע בצורה מיוחדת, לא רק במסיבה ייחודית עם חברים...
קרא עוד »
ינו 02, 2020
איך מתכננים חתונה טבעונית
עולם החתונות הולך ומתרחב בכל הנוגע לקונספט, למרחבים בהם החתונה מתקיימת, לאופן ניהול טקס החופה, גודל...
קרא עוד »
ינו 13, 2016
שבתות בר מצווה באזור ירושלים
בר מצווה הוא טקס מעבר לנערים יהודים ונחגג בדרכים שונות ברחבי העולם. בישראל יש כאלה שנוהגים לחגוג את...
קרא עוד »
מאי 28, 2023