הצעות יצירתיות: מקום לאירועים קטנים בתל אביב

אטרקציות

בחור פוגש בחורה, היא מוצאת חן בעיניו, הוא נראה לה גם סבבה, הוא מתאהב בה ומסתבר שגם היא בו, וכעבור כמה חודשים, שנתיים או עשר שנים, הוא סוף כל סוף מציע לה נישואין (אחרי סדרת רמזים דקים ועבים מכיוונה או מכיוונים של כל בני המשפחה). היא אומרת, למרבה המזל, כן!

לאחר המון סידורים וארגונים, מגיע היום הגדול שבו השניים הולכים להגשים את החלטתם המשותפת, אך שוד ושבר, מתחת לחופה ניצבת מול הבחור מישהי שהוא כלל לא הציע לה נישואין – על ראשה מגדלי קצפות וקישוטים משל קונדיטור ולא מעצב שיער התעסק עם שיערה, והיא לובשת משהו שלא עונה באופן ברור ומובהק על ההגדרה המושגית של שמלה. משהו עם הרבה בד במקרה המוגזם או משהו עם מעט מאוד ממנו, במקרה היותר מביך. ואם לא דיי בזאת, 200, 300, 400 ואפילו 500 איש צופים במחזה הזה ביחד אתו ואתה. למרות שבראשם של מאות האורחים חולפת המחשבה, למה נסענו את כל כביש 4 כדי להגיע לפרדס הזה, עדיין מכונת הבועות, הזיקוקים, המוזיקה הרומנטית ועמעומי האורות מצליחים להעפיל על כל המחשבות ולהפעיל שם במוח איזה מתג שאחראי על הדמעות וההתרגשות.

יש שיגידו, שחיי הנישואין, כמו כל החיים למעשה, הם רצף ימים דיי שגרתי ואפרורי, שיימשך בתקווה במשך תקופה ארוכה. אז ניחא, שיהיה יום אחד פנטסטי שבו הוא והיא יחושו את עצמם נסיך ונסיכה ששולטים בממלכה בת 500 אורחים, שכוללת בעיקר חברים מהעבודה, חברים של ההורים, חברים של חברים או חברים רחוקים שפעם הלכנו לאירוע שלהם ומחזירים בטוב לבם נוכחות וצ'ק בסדר גודל דומה.

אבל האם זה באמת צריך להיות ככה? האם זה מה שאתם באמת רוצים ביום המיוחד שלכם? האם בסתר לבכם לא הייתם מעדיפים למצוא מקום לאירועים קטנים בתל אביב? מקום כזה שיוזמנו אליו רק החברים הבאמת טובים שלכם וקרובי המשפחה שאתם באמת מדברים אתם, ושאף אחד לא יצטרך לנסוע חצי מדינה למקום שאפילו הווייז לא מצליח לחשב אליו מסלול?

אז איפה אפשר למצוא מקום לאירועים קטנים בתל אביב? ובכן, נתחיל בזה שלא חסרות מסעדות עם אווירה מיוחדת, שכוללות מתחמים שמיועדים בדיוק לטובת המטרה הזאת. מומלץ לעשות סבב מסעדות ולמצוא באיזו יש את האווירה שאתם הכי מתחברים אליה. מעבר לכך, אם אתם נמנים על עדה מסוימת, נניח, גיאורגית או בוכרית, וחשוב לכם שבני המשפחה ירגישו כמו בבית, תוכלו למשל למצוא מסעדה שמתמחה במאכלים התרבותיים שלכם, ושם לקיים את האירוע.

לחילופין, לא חסרים פארקים שבהם תוכלו לסגור פינה מסוימת ולעשות חתונה יצירתית תחת כיפת השמיים רק עם מי שבאמת חשוב לכם לחגוג. תקראו לזה מנגל אם אתם רוצים, רק שתזמינו לשם קייטרינג מושקע ואלכוהול שווה שרחוקים מאוד מלהיות המנגל של יום העצמאות.

ואם יש לכם חבר עשיר ונדיב שגר בצהלה, ויש לו חצר ענקית, אפילו עם בריכה, תוכלו לבקש ממנו ג'סטה לקיים את האירוע אצלו בבית! או להשכיר וילה גדולה ומפוארת בדיוק לשם המטרה הזו. רק אתם, חוג החוגגים הקרוב וקייטרינג משובח שיעשה לכולם טעים ונעים.

אבל הכי חשוב שתזכרו דבר אחד ויחיד – נישואין הם ההחלטה המשותפת שלכם, ולכן גם הדרך שבה תבחרו לחגוג את ההחלטה הזו צריכה להיות לפני הכול וקודם כל – משותפת שלכם. לא של אימא, לא של אבא ולא של מאה דודים רחוקים. רק שלכם.

ואם בחרתם מקום לאירועים קטנים בתל אביב או בחצר עם בריכה עדיין כולם יבואו וישמחו בשמחתכם

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות לבת מצווה
אם הבת שלכם הולכת לחגוג בקרוב בת מצווה ואתם עדיין נמצאים בהליכים ותכנון בת המצווה שלה, הגעתם למקום...
קרא עוד »
אוק 06, 2016
טבעות אירוסין
טבעת אירוסין היא טבעת אותה עונדת אישה כדי לציין את האירוסין שלה. זה נלבש באופן מסורתי על הקמיצה של יד...
קרא עוד »
אוג 24, 2022
טיפים לבחירת מתנות
מתנות הן חלק חשוב בכל מערכת יחסים עם העובדים שלנו. מארזים לעובדים כמו באתר https://www.bastaria.co.il למשל, הם...
קרא עוד »
פבר 22, 2023