עוגות לחתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

עוגות לחתונה

ערכתם את כל הסידורים הדרושים לחתונה, אך האם זכרתם גם להזמין עוגת חתונה מעוצבת ומרשימה? למרות שנהוג לחשוב כי עוגות חתונה הן אלמנט פופולרי יותר בחתונות בארצות הברית, גם בישראל יש לא מעט זוגות שבוחרים לשמר את המסורת הוותיקה והמתוקה הזו, ובוחרים לפנק את עצמם ואת האורחים עם עוגת חתונה מיוחדת וטעימה. 

אז מהן בכלל עוגות לחתונה, מה כל כך מיוחד בעוגות כאלו, והיכן ניתן להזמין עוגות חתונה בעיצוב אישי? נעסוק בכל הנושא במאמר הנוכחי.

עוגות חתונה – טרנד שחוזר ובגדול!

הכנה והגשה של עוגות חתונה במהלך אירוע החתונה היא מנהג שאומץ על ידי התרבות המערבית לפני הרבה מאוד שנים, כך שגם היום ישנם לא מעט זוגות שכוללים ביום החתונה גם עוגת חתונה גבוהה ומרשימה במיוחד שתקשט את האולם, וכמובן גם תהווה קינוח מתוק בסוף החגיגה המרגשת. 

מאפיינים מיוחדים של עוגות לחתונה

עוגות חתונה אינן דומות לעוגות קלאסיות כמו עוגות יום הולדת או עוגת שמכינים בסופי שבוע, אלא מדובר על עוגה מעוצבת ומרשימה במראה שלה ולכן משדרת אלגנטיות, יוקרה וחגיגיות. עוגות חתונה קלאסיות כוללות לפחות 3 קומות של עוגת טורט עם שכבות קצפת, כאשר הציפוי החיצוני של העוגה עשוי בצק סוכר ומרציפן המקנים לעוגה מראה נקי ואחיד.

בעוגות החתונה המודרניות של היום יש זוגות המעדיפים לוותר על הציפוי הקשיח של בצק הסוכר, ומעדיפים להשאירה כמו שהיא או עם מריחת קרם עדין ומועט. גולת הכותרת של העוגה היא העיטורים הרבים שניתן לשים עליה כמו פרחים, פנינים, דמויות חתן וכלה שכולם אכילים כמובן.

היכן כדאי להזמין עוגת חתונה מעוצבת בהתאמה אישית?

עוגת חתונה הינה עוגה מיוחדת מאוד בעיצובה (ראו למשל עוגות מוס מיוחדות לכל אירוע), ולכן רק קונדיטורים מקצועיים ומנוסים בתחום יוכלו להכין עוגות כאלו. אם החלטתם להגיש עוגת חתונה ביום המאושר שלכם, חשוב להזמין עוגה כזו מקונדיטור מקצועי שהתרשמתם מעוגות חתונה שהוא הכין בעבר.

Share this post

גלילה לראש העמוד