חליפות חתן
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חליפות חתן באווירה חורפית לגבר המודרני?

המראה החיצוני הולך ונעשה דומיננטי בחיינו ועם הזמן הוא חולש על כל תחומי החיים, חוצה מגזרים ומעסיק גברים ונשים כאחד. חלפו הימים שבהם טיפוח ושיק היו נחלתן של נשים בלבד. הגבר החדש הפציע בחיינו לפני כך וכך שנים והוא כאן כדי להישאר.

הגבר החדש – קווים לדמותו

הוא מסוקס במידה, מטופח בקפידה ומשדר כוח ועוצמה לצד מודעות עצמית. הגבר החדש יודע להתאים צבעים, לזהות גזרות מחמיאות ולא מפחד מצבעוניות מעניינת. כך, חיפוש חליפות חתן לגברים הפכו למשימה מאתגרת לכל דבר ולכל עניין ואם בעבר נהוג היה לחשוב שחליפות גברים הן עניין סטנדרטי, ברוכים הבאים למציאות.

המבחר הרחב של חליפות חתן לגברים מאפשר לכל גבר למצוא את החליפה המושלמת בשבילו. כמאמר המשפט שכל אישה חייבת תכשיט יהלומים אחד לפחות, כל גבר חייב להחזיק במלתחה חליפה מכובדת, מוקפדת, ראויה שתחמיא לגזרתו ותשדר את הלוק המושלם. לוק למראה חורפי או קייצי, יומיומי או מוקפד, צבעוני או סולידי- כל אחד יבחר לפי טעמו האישי.

הימים חולפים אבל החליפה לעולם נשארת

ידוע שאופנה היא דבר שמתחלף אבל יש דברים שלעולם נשארים. חליפה טובה ואיכותית תשרת אתכם שנים. לכן, ההמלצה היא להחזיק חליפה לכל עונה, אחת חורפית ואחת קיצית כך שתוכלו להתאים את הלוק המנצח לכל יום ולכל אירוע בשנה.

חליפות חתן באווירה חורפית יהיו על פי רוב כבדות יותר למראה. מדובר על חליפות מבדים עבים יותר ובצבעוניות שמתאימה לחורף, הווה אומר צבעים חמים. היתרון של חליפות באווירה חורפית הוא ביכולת לשחק עם שילובים שונים. חליפה בצבעים סולידיים תקבל טוויסט מעניין עם אביזרים כמו שעון מיוחד, צעיף צבעוני ועוד.

ארץ החליפות הבלתי מוגבלות

אין סוף לאפשרויות כאשר מדברים על לוק למראה חורפי ואם אמרנו שהגבר החדש מאופיין בהיותו נועז יותר הרי שהדבר בא לידי ביטוי בגזרות שונות ומחמיאות. כדי למצוא את הלוק המושלם כדאי להצטייד בחוות דעת מקצועית. זה יכול להיות מעצב החנות, חבר או בת הזוג. כך או כך מומלץ תמיד לשלב בבחירת החליפה עוד זוג עיניים.

מתי נלבש חליפה?

אירועים שונים מחייבים חליפה ואחד הידועים הוא כמובן חתונה. בשנים האחרונות בעיקר בעונת החורף ניתן לראות חזרה של יותר ויותר גברים למראה הקלאסי של חתן עם חליפה בשלושה חלקים. המבחר הרחב, הגזרות השונות והצבעוניות המעניינת מאפשרים כיום למצוא חליפה חורפית איכותית ומושלמת שתשרת אתכם לאורך זמן ותתאים למגוון אירועים.

Share this post

גלילה לראש העמוד