חדר בריחה לילדים איך תוודאו שהחדר מתאים

חדר בריחה לילדים

אחד הטרנדים הטובים ביותר שנכנס לחיינו בשנים האחרונות בתחום הבילויים והפנאי הוא משחק של חדרי בריחה, ראו באתר https://www.mistory.co.il. המשחק שואב את השראתו ממשחקי מחשב שונים ואף משחקי לוח ישנים, שמטרתם המשחק היא להימלט מחלל מסוים בהצלחה תוך מעבר של שלל הרפתקאות מהנות.

הטרנד החל ביפן כבר בשנת 2007, שם הם החליטו לקחת את המשחק האהוב לעולם האמתי. כעת ניתן למצוא אינספור חדרי בריחה מאתגרים וכיפיים בכל רחבי הארץ, המטרה העיקרית של המשחק היא להצליח לצאת מהחדר בזמן שהוקצב מראש תוך פתירת חידות ומשימות מאתגרות במיוחד.

משחק חדרי בריחה מומלץ במיוחד לחגיגות ימי הולדת של ילדים ומבוגרים. כולם יכולים ליהנות מהמשחק המאתגר. אם החלטתם לחגוג את יום ההולדת של ילדכם באחד מחדרי הבריחה, מומלץ לבחור מראש החדר מתאים גם לילדים.

במאמר הבא מצוינים כמה המלצות חשובות, כך שתוכלו לבחור חדר בריחה לילדים המתאים ביותר עבור חגיגת יום ההולדת של ילדכם.

קונספט חדר הבריחה

דבר ראשון, בחרו חדר בריחה עם קונספט המתאים לילדים. לרוב ניתן למצוא מגוון חדרי בריחה המציעים סיפורי הרפתקאות שונים ומאתגרים במיוחד. מומלץ לבחור את חדר הבריחה עם קונספט מעולמם של הילדים כמו סיפור מהאגדות, פתירת תעלומה בלשית או אפילו קונספט של תעלומה מדעית.

חשוב להקפיד לבחור חדר בריחה עם סיפור מיוחד הכולל הרפתקה, ולא חדר בריחה בסגנון מפחיד כמו בקונספט של סדרות וסרטי אימה.

משימות וחידות ברמה מתאימה

כל חדר בריחה מציע סיפור ואתגר אחר, וכך ניתן למצוא חדרי בריחה במגוון רמות קושי משתנות. בנוסף לבחירת חדר בריחה עם קונספט מתאים לילדים, העדיפו לבחור חדר המציע חידות ומשימות שהילדים יוכלו לפתור. כך שלא יסיימו את הפעילות ללא הצלחה ועם אכזבה גדולה.

המלצות נוספות לבחירת חדר בריחה לילדים

בטרם אתם מזמינים את חדר הבריחה עבור יום ההולדת של ילדכם, עדכנו מראש את הנציגים בנוגע לגילאי הילדים המשתתפים. כך הנציגים יוכלו להמליץ לכם על חדר הבריחה המתאים ביותר עבורם, וגם לעזור במידת הצורך במהלך המשחק עצמו.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 טיפים לבחירת נעלי כלה
לפני שאת יוצאת לבחור את נעלי הכלה המושלמות שלך, כדאי שיחד עם הרצון והשמחה, קחי איתך  טיפים מועילים...
קרא עוד »
פבר 01, 2022
אלבומים לברית – ככה תערכו אלבום מושלם
יצירת אלבום תמונות מושלם לברית כרוכה בעריכת תמונות שתופסות את המהות והשיאים של האירוע. אם יש לכם...
קרא עוד »
יול 05, 2023
בר מצווה באשדוד
כל הורה שיש לו בן אחד או יותר יודע שעליו להתכונן, נפשית וכלכלית, ליום בו יגיע הבן לגיל 13. בר המצווה היא...
קרא עוד »
יונ 12, 2018