חליפות חתן – הצבעים שעושים את החליפה

 

כשאנחנו מחליטים לרכוש בגד מסוים, ואין זה משנה אם מדובר בבגד ליום יום או בגד לאירועים מיוחדים, יש מאפיינים מסוימים שישפיעו על החלטה שלנו אם לקנות את הבגד או לא. בין המאפיינים יהיה עיצוב הבגד, כיצד הוא מונח לנו על הגוף, עד כמה הוא נוח, האם אנחנו חושבים שנעשה בו שימוש רב וכן הצבע שלו.

יש אנשים שאוהבים בגדים אך ורק בצבעים מסוימים, למשל צבע ככה מתוך הנחה שהוא עושה להם טוב (וכמובן שיש את האמונה שצבע שחור הוא מרזה), ויש אנשים שאוהבים ללבוש אך ורק צבעים בהירים, גם בגלל שהוא גורם להם להיראות טוב יותר, אך גם בגלל שמדובר בצבעים הרבה שמחים, ערים, צבעים שיוצרים תחושה של "חיות".

כשניגשים למדוד חליפות חתן, יש משמעות גדולה לעניין של הצבע מכמה היבטים, כולל אותם היבטים שתיארנו. מאחר ומדובר באירוע חד פעמי, ועל פי רוב מדובר בחליפה שמתכוונים ללבוש אותה רק פעם אחת, הרי שההחלטה איזו חליפה ללבוש, באיזה צבע, היא משמעותית. יש שיאמרו בוודאי, שזה לא דומה להחלטה של אישה איזו שמלת כלה לקנות, אך עדיין מדובר בהחלטה רצינית שיש לחשוב איתה איזו חליפה רוצים לקנות וכאמור, באיזה צבע.

לפני שניכנס למאפיינים שונים שקשורים לאופי הבחירה על חליפות חתן, צריך לומר שעם השנים הגישה מאוד השתנתה והתפתחה. אם בעבר היה נהוג לרכוש חליפות חתן בצבעים ספציפיים, הרי שהיום זה לא כך. היום יש מגוון אופציות והרבה פעמים אנחנו נראה חתנים אשר בוחרים בחליפות חתן בצבעים לא צפויים ולא סטנדרטיים. לכולם יש סיבה טובה מדוע לנהוג כך.

כיצד בוחרים צבע של חליפת חתן

באופן טבעי, כמו כל בגד, אנחנו נבחר צבע של חליפת חתן על פי משתנה אחד עיקרי וזה, איך החליפה תיראה עלינו. אנחנו לא נבחר צבע מסוים אם החליפה לא תיראה עלינו יפה ומתאימה בצבע הזה. לא משנה כמה אנחנו אוהבים אותו וכמה הוא נראה לנו מהצד יפה. הרי לא מדובר בעוד בגד, מדובר בבגד שאנחנו לובשים ביום חשוב עבורנו, מה עוד שאנחנו עומדים להיות מצולמים בעשרות אם לא מאות תמונות, אז מן הסתם אנחנו נרצה ללבוש חליפה שתתאים למראה שלנו.

עם זאת, אנחנו יכולים ללכת לקצוות, כלומר, אנחנו לא חייבים לבחור חליפה בצבעים סטנדרטיים, אפור, חום, שחור, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו בוחרים בצבעים אחרים, מתוך כוונה גם לעורר עניין וגם לייצר שונות מסוימת באירוע. אנחנו יכולים לבחור חליפה כחולה, אדומה, לבנה, הכל כמובן בהתאם לשאלה מה מתאים לנו.

מאפיין נוסף שישפיע על החלטה שלנו הוא, עד כמה אנחנו מרגישים נוח עם החליפה וכיצד שאר הפריטים שאנחנו אמורים להשתמש בהם, יתאימו לחליפה, קרי נעליים, עניבה, ואפילו כיפה או כובע.

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת מסכים
אם אתם מתכנים אירוע כלשהו בקרוב וודאי תזדקקו למקרן ומסך למקרן. בין אם מדובר במסיבת רווקות, אירוע...
קרא עוד »
נוב 02, 2017
חנות מתנות באינטרנט
כל אחד מאתנו אוהב לתת מאתנו ורבים מאתנו אוהבים גם לקבל מתנות. מתנה לגברים ולנשים היא משהו שאנו נותנים...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020
שמלות כלה לקיץ 2017
הקיץ בפתח ואתו עונת החתונות העמוסה ביותר של ישראל. כמדי שנה מיטב המעצבים מרעננים את הקולקציות ואת...
קרא עוד »
יונ 19, 2017