למה כדאי להזמין רקדנית בטן למקווה

רקדנית בטן למקווה

לילה לפני החתונה, לפי המנהג היהודי צריכה הכלה לעתיד לטבול במקווה, על מנת להיטהר בטרם כניסתה לעולם הנישואין. הרחצה במקווה הפכה, עבור נשים מסוימות- לסיבה טובה למסיבה של ממש. הנשים הללו מזמינות את הבנות הקרובות אליה בחיים- כמו אמא, דודות, אחיות, גיסות וחברות- לאירוע קטן, שנערך לאחר הטבילה. מטרת האירוע היא לחגוג את הנשיות, לשמח את הכלה וליהנות ביחד כמו שרק נשים יכולות.

רקדנית בטן למקווה

איך נהוג לחגוג את הטבילה במקווה?

אל המקווה יגיעו הנשים שהוזמנו על ידי הכלה, כשבדרך כלל נהוג להביא מתנות שונות- פריטי הלבשה תחתונה, מוצרי קוסמטיקה וכדומה. לאחר הטבילה במקווה, הכלה לעתיד תתקבל בשמחה ובריקודים על ידי בנות המשפחה והחברות שלה, והן ימשיכו את הערב בחגיגה- בין אם באזור המקווה עצמו ובין אם בביתה של הכלה או של אחת מהבנות. המסיבה מיועדת רק לבנות, כאמור, ומומלץ לנצל את האירוע על מנת לשלב בו פעילויות המתאימות לנשים בלבד.

הזמנת רקדנית בטן למקווה- חגיגה של העצמה נשית

חבורה של נשים יכולה, ברוב המקרים, לחגוג ולשמוח באופן טבעי עד אור הבוקר. אך יש לזכור כי חגיגת המקווה נערכת יום לפני החתונה, ומומלץ למצות אותה בשעה סבירה, על מנת לאפשר לכלה לנוח. כדאי אם כן, להזמין תכנית אמנותית שתהפוך את הערב למהנה במיוחד גם בזמן קצר, כמו למשל סדנה ללימוד ריקודי בטן. סדנה כזו  תעשיר את הידע של הבנות המשתתפות, ותגרום להן ליהנות ולעבור חוויה מיוחדת של העצמה נשית, שתשאיר להן זיכרון מתוק. ריקוד הבטן הוא חושני ונשי מאוד, ויכול להתאים במיוחד עבור  חבורת נשים בכל הגילאים- ועוד יותר כאשר מדובר בחגיגות טרום-חתונה המוקדשות לאישה צעירה.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים רקדנית בטן

לא משנה מהו הרכב הנשים המגיעות לחגיגת המקווה- מכיוון שמדובר רק בבנות, רוב הסיכויים שכולן יתחברו לעניין הריקוד, וגם הביישניות שבחבורה ימצאו את עצמן רוקדות בשלב כלשהוא של הערב. מכיוון שכך, חשוב לשוחח עם הרקדנית בצורה מעמיקה לפני הגעתה, לברר לגבי התכנים שהיא מעבירה ואת אופי הסדנה שלה. במידה והרקדנית המקצועית תדע למצוא את דרכה לליבן של כל המשתתפות- היא תוכל להפוך את ערב המקווה לחגיגה מיוחדת, שהכלה ושאר הבנות לא ישכחו לעולם.

 

אוכל ושתייה לאירועים אלכוהול בר ובת מצווה חתונות ימי הולדת כללי מוסיקה לאירועים מוצרים ושירותים לאירועים מקומות לאירועים מתנות מכל הסוגים עם הילדים פנאי וגיבוש
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעי איזה גודל של ויברטור לקנות כמתנה לחברה?
להפתיע את החברה עם ויברטור איכותי זה משהו שיכול לגרום לה להיות מאושרת, ללא ספק, ועל הדרך גם ליהנות...
קרא עוד »
פבר 19, 2017
מראת סלפי
"איפה הצלם מגנטים? אנחנו רוצים לעשות תמונה!" את המשפט הזה לא מעט אורחים אומרים באירועים למארגני...
קרא עוד »
מרץ 17, 2022
אמן חושים לאירועים
מתכונן לכם אירוע ואתם רוצים שהוא יהיה מוצלח, שונה וייחודי? אתם לגמרי צודקים. לכן, אם חשוב לכם שכולם...
קרא עוד »
מאי 04, 2022